آخرین مقالاتدرباره ما

شیر پروانه ای، شیر دیافراگمی، بال ولو، ولو تفلونی، چک ولو، پلاگ ولو، شیر ضد اسید

توسعه اینترنت، روش های خرید و آشنایی با فروشنده ­ها را به طور کلی دگرگون کرده است. شرایط زندگی مدرن، سرعت در انجام فرایندها و هوشمندی انسان ها، آن ها را مجاب کرده تا با تغییر در الگوهای قبلی زندگی و خرید، هوشمندانه تر و امروزی تر زندگی کنند. خرید کالاهای صنعتی بسیار سخت تر و پیچیده تر از خرید های روزانه معمولی می باشد. از یک طرف بازبینی، پیدا کردن اقلام مورد نیاز با مشخصات یکسان، عدم فروش بسیاری از قطعات صنعتی در شهرستان ها، وجود کالاهای به شدت تقلبی در بازار و از طرف دیگر محدودیت زمان در این نوع از خرید ها و عدم شناخت فروشنده مناسب و ... این مهم را برای بسیاری از بازرسان و مسیولین تدارکات سخت و پیچیده کرده است.


مجموعه ولو سنتر در زمینه تهیه و تامین شیرآلات صنعتی، انواع پمپ، تجهیزات ابزار دقیق، اتصالات فولادی و استنلس استیل، لوله های کربن استیل و استنلس استیل مانسمان و جوشی و ورق­ با متریال های مختلف فعالیتی چندین ساله دارد (در قالب شرکت). این مجموعه علاوه بر دارا بودن مجموعه وسیعی از اقلام صنعتی مورد نیاز صنایع  در انبار تهران، با داشتن کادری حرفه ای و شرکای بازرگانی بین المللی، قادر به تامین کالا  با قیمت های رقابتی با کوتاه ترین زمان ممکن از برند های بین المللی می باشد.


تلاش ولو سنتر در این راستاست که با ایفای نقش موثر در زنجیره تامین مایحتاج صنایع در داخل کشور و با تامین کالای با کیفیت و کارآمد به ارتقاء سطح کیفی و ایجاد ارزش افزوده برای مشتریانش بپردازد. امید است با خدمات ارایه شده گامی هرچند کوچک در جهت رشد و آبادانی ایران عزیزمان برداریم.

Scroll